Slickgrid (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Error
hu: Hiba

en: Filter
hu: Szűrő

en: Width
hu: Szélesség

en: Sortable
hu: Rendezhető

en: Tab
hu: Fül

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Tabs
hu: Fülek

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: <None>
hu: < Nincs >

en: Loading
hu: Betöltés

en: Formatter
hu: Formázó

en: Validator
hu: Érvényesítő

en: Grouping field
hu: Mezők csoportosítása

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
hu: Lehetőség van egy mező meghatározására, amely által a sorok csoportosítva lesznek. Üresen hagyva nincs csoportosítás.

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Delete items
hu: Elemek törlése

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Modal form
hu: Felugró ablak űrlap
