Slickgrid (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
