Slickgrid (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Error
vi: Lỗi

en: Filter
vi: Lọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Sortable
vi: Có thể sắp xếp

en: Undo
vi: Khôi phục

en: Missing
vi: Bị mất

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Editor
vi: Bộ soạn thảo

en: <None>
vi: <Không>

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Validator
vi: Bộ kiểm tra

en: Copy of the revision from %date.
vi: Bản sao của bản duyệt từ %date.

en: Editing
vi: Sửa
