Slickgrid (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Tab
ca: Pestanya

en: Undo
ca: Desfés

en: Missing
ca: Perdut

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: <None>
ca: <Cap>

en: Loading
ca: Carregant

en: Formatter
ca: Formatador

en: Validator
ca: Validador

en: Grouping field
ca: Camp d'agrupament

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
ca: Podeu especificar de forma opcional un camp pel qual agrupar els registres. Deixeu-ho en blanc per no agrupar.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Editing
ca: Editant
