Slickgrid (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: Error
hi: त्रुटि

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Sortable
hi: क्रमित करने योग्य

en: Undo
hi: पूर्ववत करें

en: Missing
hi: लापता

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Editor
hi: संपादक

en: <None>
hi: <कोई नहीं>

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: Copy of the revision from %date.
hi: %date से संशोधन की कॉपी.

en: Delete items
hi: आइटम हटाएं
