Slickgrid (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Loading
ka: იტვირთება
