Slickgrid (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Error
mr: तृटी

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी
