Slickgrid (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Error
ne: त्रुटि

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
