Slickgrid (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Error
ast: Fallu

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Undo
ast: Desfacer
