Slickgrid (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: Error
bg: Грешка

en: Filter
bg: Филтър

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Undo
bg: Отмени

en: Loading
bg: Зареждане

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
