Slickgrid (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Error
cs: Chyba

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Clone
cs: Klonovat

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Undo
cs: Zpět

en: Missing
cs: Chybějící

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Tabs
cs: Záložky

en: <None>
cs: <Nic>

en: Loading
cs: Načítání

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Formatter
cs: Formátovač

en: Validator
cs: Validátor

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
cs: Volitelně můžete zadat pole, podle kterého se záznamy seskupí. Pokud nechcete záznamy seskupit, ponechte prázdné.

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Delete items
cs: Smazat položky
