Slickgrid (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Add
gl: Engadir

en: Error
gl: Erro

en: Filter
gl: Filtro

en: Width
gl: Ancho

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Clone
gl: Clonar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Undo
gl: Desfacer

en: Missing
gl: Perdido

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Loading
gl: Cargando

en: Formatter
gl: Formateador

en: Validator
gl: Validador

en: Grouping field
gl: Campo agrupado

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
gl: Opcionalmente pode especificar un campo polo que agrupar os rexistros. Deixar baleiro para non agrupar.

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.
