Slickgrid (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Error
hr: Greška

en: Filter
hr: Pročisti

en: Width
hr: Širina

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Undo
hr: Poništi

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Copy of the revision from %date.
hr: Kopija revizije od %date.
