Slickgrid (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Error
kk: Қате

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Undo
kk: Қайтару

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
