Slickgrid (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
