Slickgrid (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
