Slickgrid (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Error
af: Fout

en: Filter
af: Filtreer

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Undo
af: Maak ongedaan
