Slickgrid (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
