Slickgrid (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Error
bs: Greška

en: Width
bs: Širina

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Clone
bs: Klon

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Undo
bs: Povrati

en: Tabs
bs: Tabovi

en: <None>
bs: <Nijedan>

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
