Slickgrid (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Error
da: Fejl

en: Width
da: Bredde

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Clone
da: Klon

en: Tab
da: Fane

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Undo
da: Fortryd

en: Missing
da: Mangler

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Tabs
da: Faner

en: <None>
da: -Ingen-

en: Loading
da: Indlæser

en: Close window
da: Luk vindue

en: Formatter
da: Formatering

en: Grouping field
da: Grupperingsfelt

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
da: Du kan vælge at angive et felt som bruges til at gruppere posterne. Lad feltet stå tomt hvis du ikke ønsker at gruppere.

en: Copy of the revision from %date.
da: Kopi af versionen fra %date.

en: Grouping
da: Gruppering

en: Delete items
da: Slet elementer

en: Editing
da: Redigering
