Slickgrid (7.x-2.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Copy of the revision from %date.
dz: %date ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་གི་འདྲ་བཤུས།
