Slickgrid (7.x-2.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Error
et: Viga

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Sortable
et: Sorditav

en: Clone
et: Klooni

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Missing
et: Puudub

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Tabs
et: Sakid

en: Editor
et: Redaktor

en: Loading
et: Laadimine

en: Close window
et: Sulge aken

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Validator
et: Valideerija

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
et: Võid valikuliselt täpsustada välja, mille järgi andmeid rühmitada. Jäta tühjaks, et mitte rühmitada.

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Delete items
et: Kustuta elemendid
