Slickgrid (7.x-2.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Error
fil: Mali

en: Filter
fil: Salain

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
