Slickgrid (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Error
gu: ભુલ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ
