Slickgrid (7.x-2.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: Error
is: Villa

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: Clone
is: Klóna

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Undo
is: afturkalla

en: Loading...
is: Hleð...

en: Tabs
is: Flipar

en: Loading
is: Hleð

en: Close window
is: Loka glugga
