Slickgrid (7.x-2.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Error
nn: Feil

en: Filter
nn: Filtrer

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Grouping
nn: Gruppering
