Slickgrid (7.x-2.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ
