Slickgrid (7.x-2.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
