Slickgrid (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Error
sl: Napaka

en: Width
sl: Širina

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Loading
sl: Nalagam
