Slickgrid (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Error
sr: Грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
