Slickgrid (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Error
ta: வழு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Undo
ta: அ-செய்
