Slickgrid (7.x-2.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Error
te: సమస్య

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
