Slickgrid (7.x-2.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Add
th: เพิ่ม

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Clone
th: โคลน

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Undo
th: เลิกทำ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Editor
th: แก้ไข

en: <None>
th: <ไม่มี>

en: Copy of the revision from %date.
th: ชุดคัดลอกของรุ่นปรับปรุงจาก %date.
