Slickgrid (7.x-2.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Error
am: ስህተት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Tabs
am: ትሮች
