Slickgrid (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Error
be: Памылка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Undo
be: Адмена

en: <None>
be: -няма-

en: Loading
be: Загружаецца

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.
