Slickgrid (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: Error
ja: エラー

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Sortable
ja: 並び替え可能

en: Clone
ja: 複製

en: Tab
ja: タブ

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Undo
ja: 元に戻す

en: Missing
ja: 喪失

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Tabs
ja: タブ

en: Editor
ja: エディタ

en: <None>
ja: <なし>

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Close window
ja: ウィンドウを閉じる

en: Formatter
ja: フォーマッター

en: Validator
ja: バリデーター

en: Grouping field
ja: グループ化フィールド

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
ja: その値でレコードをグループに分けるフィールドを指定することができます（任意）。空欄にするとグループ分けは行われません。

en: Copy of the revision from %date.
ja: %dateのリビジョンのコピーです。

en: Delete items
ja: アイテムを削除

en: Editing
ja: 編集

en: Header height
ja: ヘッダー高さ
