Slickgrid (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Error
ku: هەڵە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Width
ku: پانی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.
