Slickgrid (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Error
lt: Klaida

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Tabs
lt: Kortelės

en: <None>
lt: -Joks-

en: Loading
lt: Kraunama

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.
