Slickgrid (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Error
my: အမှား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့
