Slickgrid (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: Filter
oc: Filtrar

en: Width
oc: Largor

en: Sortable
oc: Classable

en: Clone
oc: Clonar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Undo
oc: Anullar

en: Missing
oc: Mancant

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Tabs
oc: Onglets

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Validator
oc: Validateur

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
oc: Podètz especificar un camp en opcion per lequel grouper los resultats. Daissar void per ne pas grouper.

en: Copy of the revision from %date.
oc: Copiar la version del %date.
