Slickgrid (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
