Slickgrid (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Error
sq: Gabim

en: Filter
sq: Filtri

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Undo
sq: Anullo

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
