Slickgrid (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Error
hy: Սխալ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Loading
hy: Բեռնում
