Slickgrid (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Undo
ml: പഴയപടിയാക്കുക
