Slickgrid (7.x-2.1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: Error
ta: பிழை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: Validator
ta: பரிசோதிப்பான்

en: Copy of the revision from %date.
ta: %date இலிருந்தான சீராய்வுகளை நகலெடுக்க
