Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Background
da: Baggrund

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Bottom
da: Bund

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Fields
da: Felter

en: Up
da: Op

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Down
da: Ned

en: Position
da: Placering

en: Buttons
da: Knapper

en: Transition
da: Overgang

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Installed
da: Installeret

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Arrows
da: Pile

en: Top center
da: Top midt

en: Bottom center
da: Bund midt

en: Center left
da: Center venstre

en: Center right
da: Center højre
