Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Top
eu: Goian

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Bottom
eu: Behean

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Up
eu: Gora

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Down
eu: Behera

en: Position
eu: Kokapena

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Top center
eu: Goian erdian

en: Bottom center
eu: Behean erdian

en: Center left
eu: Erdian ezkerrean

en: Center right
eu: Erdian eskuinean
