Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Up
gu: ઉપર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
