Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Top
is: Toppur

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Fields
is: Svæði

en: Up
is: Upp

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Down
is: Niður

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
