Slider Pro (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
